• 8. Května 787, Velká Bystřice
  • +420723810640
  • info@czechsporttimin.gcz
GIGACZECH 2022
Navigace: : Home \ Aktuality \ GIGACZECH 2022
28 srpna 2022 - 11:14, Designer: , v sekci: Aktuality, Comments off

Od loňského 6. ročníku přistoupili organizátoři hned k několika změnám. Podrobněji můžete vše najít na gigaczech.com

Pro tento formát závodu je nejdůležitější pracovat s průběžnými výsledky. Zobrazování takových informací je takřka neomezené. Záleží jen na vzájemné dohodě.

Protože se jednalo o kombinace 5 disciplín s možností prostřídání závodníků v půlce disciplíny, do běžecké části byla vložená část plavecká a jak silniční, tak horská cyklistika měla od 2 do 4 okruhů, zvolili jsme následující strukturu:

dokončená disciplína/úsek,

aktuální disciplína/úsek,

následující disciplína/úsek

Zobrazení ukončené disciplíny doplňovalo aktualizované pořadí, čas úseku, denní čas a celkový čas závodu s časovým odstupem na prvního.

Na doplnění ještě dodáme, že účastníci v COUPLE a TEAM of FIVE si mohli v online registračním formuláři sami zvolit, kdo z členů absolvuje kterou disciplínu. Tato volba se pak automaticky propisovala do disciplín průběžných výsledků. Takovéto nastavení jsme tvořili poprvé, nebylo to snadné, ale nakonec vše klaplo podle očekávání.

Děkujeme GIGACZECH za perfektní spolupráci, za nové podněty, za možnost zažít pulsující mělnické náměstí a sílící pocit, že nic není překážka.

VÝSLEDKY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorovi:
MENU