• 8. Května 787, Velká Bystřice
  • +420723810640
  • info@czechsporttimin.gcz
LADERMON TRAIL 2022 – běh s příBĚHem
Navigace: : Home \ Aktuality \ LADERMON TRAIL 2022 – běh s příBĚHem
23 října 2022 - 22:36, Designer: , v sekci: Aktuality, Comments off

3. ročník se Ladermonům zase povedl. Zvedá se laťka! Jak moc, to zjistíte z příspěvků na sociálních sítích.

Letošní limit 250 účastníků byl vyprodaný měsíc před startem. To naznačuje na fakt, že závodníci si ve svých termínovkách tento závod už “hlídají”. A to bez ohledu na souběžné akce ve stejném termínu.

Co znamená “měřit” takový závod?

  1.  Základ = spustit online registraci se všemi detaily (výběr velikostí triček, organizátorem připravený text potvrzovacího emailu s platebními instrukcemi), uzávěrka triček, uzávěrka přihlášek, …a průběžně na cca minutové bázi řešit překlápění statusu “zaplaceno” v listině přihlášených (pro nás je to hračka a provádíme kdykoliv a odkudkoliv)
  2.  Příprava časoměřičského souboru se všemi výpočty a různými podmínkami (know-how každého časoměřiče), podle toho se pak v průběhu závodu i po něm správně zobrazuje to, co se chce a má 😉 Vše testujeme a simulujeme předem. v Den závodu už musí všechno šlapat.
  3.  Pro hladký start je potřeba být sladěný s komentátorem a startérem. Proslovy komentátora, řeč ředitele závodu, gradující předstartovní atmosféra, …následuje naše role, spustit světelné digi hodiny s 10-ti vteřinovým odpočtem, nula = v pc zapínáme ostrý čas časomíry a do souboru se začínají načítat první detekce…
  4.  TV s průběžnými výsledky a statistikami. Duo komentátorů si velmi rychle osvojili data z obrazovky a vzájemným doplňováním obohacovali prostor cíle čerstvými informacemi z mezičasů. Oznamovací detekce (pracovní název “oznamovačka”) cca 150 m před cílem hraje u nás už standardní roli a významně okoření každý závod. Oba spíkři vyburcovali zázemí, když se do cíle řítili běžci na dekorovaných místech. A nejenom oni. Každý slyšel své jméno, když dobíhal do cíle. To potěší a nasadí úsměv do tváře i po tak náročné trase.
  5.  LIVE/průběžné výsledky se berou tzv. “s rezervou” a čeká se na finální výsledky, které zohlední všechny nuance (záměny v trase, chybějící údaje z registrací na místě, statusy DNF, DSQ… )
  6.  Ideální je mít online výsledky integrované přímo do webu závodu.
  7.  V online výsledcích si každý najde detaily, mezičasy a památeční diplom
  8.  Tím to pro nás nekončí. Podzim je obdobím deště a bláta. Čipy, plachty na čipy, kabeláž, interiér dodávky, to vše je znečištěné. Pozávodní úklid zabere min. půlku neděle. 6 praček, rejžák, vapka, sušení, rovnání a znovu naskládání všech čipů na plachty, aby byly jako nové pro následující závod. Tato činnost nás nikdy neodrazuje. A časoměříme s láskou k řemeslu.

 

Ladermon Trail je krásný závod v krásné přírodě. Motivuje každého i nás být zde zas a zas. Proto se naše radost okamžitě mění v závazek dodávat pomocnou ruku a kvalitní časoměřičskou službu.

Děkujeme za důvěru a příležitost být součástí takovéto akce.

 

VÝSLEDKY 

 

 

O autorovi:
MENU