• 8. Května 787, Velká Bystřice
  • +420723810640
  • info@czechsporttimin.gcz
Races / Results
Navigace: : Home \ Races / Results

Název závodu / Race description ↑↓ Druh závodu / Type ↑↓ Datum závodu / Date ↑↓
Regionem Orlicka 2020 - 34. ročník / Lanškroun - 31.7.-2.8.2020 Regionem Orlicka 2020 - 34. ročník / Lanškroun - 31.7.-2.8.2020 ,
spinner
CykloMasters / Svijany - 26.7.2020 CykloMasters / Svijany - 26.7.2020
spinner
ŠUTR / Šumvald - 11.7.2020 ŠUTR / Šumvald - 11.7.2020
spinner
Běh týnišťskými pralesy / Týniště nad Orlicí - 4.7.2020 Běh týnišťskými pralesy / Týniště nad Orlicí - 4.7.2020
spinner
Tróbecká bludička / Troubky - 20.6.2020 Tróbecká bludička / Troubky - 20.6.2020
spinner
MTB Open, Jevíčko – 30.5.2020 MTB Open, Jevíčko – 30.5.2020
spinner
VIRTUAL MTB/SILNICE RACE – 18.4.-17.11.2020 VIRTUAL MTB/SILNICE RACE – 18.4.-17.11.2020 , , , , , , , , ,
spinner
VIRTUAL RUN/WALK RACE – 8.4.-17.11.2020 VIRTUAL RUN/WALK RACE – 8.4.-17.11.2020 , , , , , , , , ,
spinner
Běh Sv. Kateřiny / Přáslavice – 23.11.2019 Běh Sv. Kateřiny / Přáslavice – 23.11.2019
spinner
Sametový CYKLOKROS / Velká Bystřice - 17.11.2019 Sametový CYKLOKROS / Velká Bystřice - 17.11.2019
spinner
K3 Krčmaňský běh přes tři vrcholy – 5.10.2019 K3 Krčmaňský běh přes tři vrcholy – 5.10.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 17. závod Židovice - 22.9.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 17. závod Židovice - 22.9.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 16. závod Lovosice - 21.9.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 16. závod Lovosice - 21.9.2019
spinner
Běh okolo Soliska / Zubří - 14.9.2019 Běh okolo Soliska / Zubří - 14.9.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 15. závod Jablonec n/N - 8.9.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 15. závod Jablonec n/N - 8.9.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 14. závod Jablonec n/N - 7.9.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 14. závod Jablonec n/N - 7.9.2019
spinner
Gigathlon Czech Republic 2019 (Most/Mělník) - 31.8.-1.9.2019 Gigathlon Czech Republic 2019 (Most/Mělník) - 31.8.-1.9.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 10. závod Bílovec - 10.8.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 10. závod Bílovec - 10.8.2019
spinner
Regionem Orlicka / Lanškroun - 2.-4.8.2019 Regionem Orlicka / Lanškroun - 2.-4.8.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 9. závod Plzeň - 14.7.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 9. závod Plzeň - 14.7.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 8. závod Plzeň - 13.7.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 8. závod Plzeň - 13.7.2019
spinner
ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 7. závod Čechovice - 9.6.2019 ČSC ČP silniční cyklistiky mládeže a žen / 7. závod Čechovice - 9.6.2019
spinner
ŠUTR / Šumvald - 8.6.2019 ŠUTR / Šumvald - 8.6.2019
spinner
BIKE FESTIVAL KOPŘIVNÁ / SKI areál Kopřivná - 1.-2.6.2019 BIKE FESTIVAL KOPŘIVNÁ / SKI areál Kopřivná - 1.-2.6.2019
spinner
Běh pro Paměť národa / Třebíč, Libušino údolí (Alternátor) - 18.5.2019 Běh pro Paměť národa / Třebíč, Libušino údolí (Alternátor) - 18.5.2019
spinner
Majetínský běh / Majetín - 11.5.2019 Majetínský běh / Majetín - 11.5.2019
spinner
OLBIKE DAY / Olomouc - 1.5.2019 OLBIKE DAY / Olomouc - 1.5.2019
spinner
CHRONOMETR Tour - Pňovická časovka / Štěpánov – 24. 4. 2019 CHRONOMETR Tour - Pňovická časovka / Štěpánov – 24. 4. 2019
spinner
X Duatlon Bára / Rozhledna Bára, Slatiňany – 14. 4. 2019 X Duatlon Bára / Rozhledna Bára, Slatiňany – 14. 4. 2019
spinner
LOPATA Cyklo Point / Lopatárna, Plzeň – 13. 4. 2019 LOPATA Cyklo Point / Lopatárna, Plzeň – 13. 4. 2019
spinner