• 8. Května 787, Velká Bystřice
  • +420723810640
  • info@czechsporttimin.gcz
LADERMON TRAIL 2021 – běh s příBĚHem
Navigace: : Home \ Aktuality \ LADERMON TRAIL 2021 – běh s příBĚHem
31 října 2021 - 20:38, Designer: , v sekci: Aktuality, Comments off

Lepší počasí na datum 30.10. už ani snad nemohlo být. Slunce s modrou oblohou bez mráčků. Lehce foukalo až v odpoledních hodinách.

Dvě stovky nadšených běžců a běžkyň se postavilo na start skvěle připraveného závodu. Ve startovním poli najdete i dost zvučných jmen! To před závodem napovídalo, že obě trasy jsou lákavé/zajímavé/atraktivní a bude se závodit.

Viděno naším zrakem v pauzách časoměřičských činností, organizátorský tým neponechal nic náhodě. Od 7am jsme byli na místě a začaly činnosti jedna za druhou, aby bylo v 9:30am vše připraveno na hromadný start (10am). Je vždy dobré počítat s určitou mírou flexibility a umět reagovat na “lastminute”  změny 😉

Vyrobit výsledky bylo jasné. Mít přehled o průběhu závodu na 1 mezičase u 15K a 2 mezičasech u 30K se více než nabízelo. Klíčová se zdá tzv. oznamovací detekce, cca 100m před cílem. Oba komentátoři si ji postupně oblíbili tak, že vše vystihl po závodě jeden slovy: “…přemýšlím, jak bychom to dělali bez čipů”.

Naše světelné digi hodiny odpočítaly 10, 9, 8, …1, START. Posledním odstartovaným pro nás přišel zasloužený čas na kávu.

Na TV s průběžnými výsledky jsme si tentokrát pohráli s grafickou podobou, aby věrohodně zapadla do vzhledu závodu. Zvolili jsme 4 výstupní sestavy. Vlevo 15K, vpravo 30K. V horní půlce pak “poslední detekce” v opačném pořad, tzn. nejčerstvější detekce kdekoliv na trase se zobrazovala vždy nahoře. Ve spodní půlce pak postupně se naplňující výsledky za dané úseky. Startovní pořadí, první mezičas, druhý… a komplet cílové výsledky v dané věk. kategorii.

První ohlasy na závod byly velmi pozitivní a spokojenost panovala napříč celým zázemím závodu. Počkejme si na další hodnocení od závodníků, diváků a samotných organizátorů. Podle prvních fotek a příspěvků na fb lze už trochu usuzovat jaká budou…

 

Děkujeme za důvěru a příležitost být součástí takové akce.

VÝSLEDKY 

 

 

 

O autorovi:
MENU